ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARI

Anasayfa > Özel Sağlık Sigortaları
 • MODÜLER SAĞLIK SİGORTASI

  Modüler Sağlık Sigortası, Seçim özgürlüğü sağlayan, bütçenize uygun alternatifler sunan özel sağlık sigortası...

  Bu sistemde her şey size özel. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki sağlık sigortası ürününü tarif etmek!

  Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda seçim özgürlügü sağlayan Modüler Sağlık Sigortası ile sayısız seçenekten size ve bütçenize uygun olanları seçin, kendinize özel sağlık sigortasını oluşturun. Bu ürün ile;

  • Seçim özgürlüğünüzü kullanarak, tercih ettiğiniz modülleri belirleyebilirsiniz,
  • Modüller içerisinde sunulan farklı limit, ödeme yüzdeleri ve muafiyet alternatifleri üzerinden seçim yaparak, ürününüzü bütçenize uygun hale getirebilirsiniz,
  • Hizmet almak istediğiniz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını sunulan farklı Network seçenekleri üzerinden özgürce seçebilirsiniz.

  A. Modül Seçenekleri
  Modüler sistem ile sunulan seçimlik detaylar ve farklı limit, muafiyet limiti ve ödeme yüzdesi alternatifleri ile ürününüzü bütçe ve ihtiyaçlarınıza göre kendiniz şekillendirebilirsiniz.

  Bu sistemde her şey size özel !

  Standart paketlerde yer alan ihtiyaç dışı hizmetler nedeni ile yükselen maliyetler yerine; beklentilerinize göre hem esnek, hem de her bütçeye uygun ekonomik çözümler sunan Modüler Sağlık Sigortası ile ürününüzü kendinize özel hale getirebilirsiniz.

  Kendi Ürününüzü Kendiniz Yapın !
  • Tercih ettiğiniz modülleri belirleyin!
  • Hizmet almak istediğiniz Anlaşmalı Kurum Ağı'nı seçin
  • Modüller içinde sunulan Limit , Ödeme Yüzdesi, Katılım Payı ve Muafiyet tercihlerinizi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirin..
 • TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nın artısı var, eksiği yok!
  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Eksiğinizi Tamamlayın!
  Eksiğinizi tamamlayacak yepyeni bir sağlık sigortası. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası...

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel sağlık kurumlarında, SGK ile anlaşmalı kurumlarda, SGK ile anlaşmalı branşlarda ve SGK ile anlaşmalı doktorlar tarafından, Genel Sağlık Sigortası kapsamında alınan sağlık hizmetleri için, sigortalılardan alınacak ilave ücretleri karşılayan yepyeni bir sağlık sigortası.

  Kısacası, eksiğinizi biz tamamlarız, siz sadece sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşarsınız.

 • VİTAMİN 2E (Yabancı Uyruklular İçin)

  Boğaziçi Sigorta'yla güç yanınızda!
  Yabancı Sağlık Sigortası ürünümüz ile yabancı uyruklu kişileri de sağlık sigortası kapsamı altına alıyoruz.
 • MORAL DESTEK SİGORTASI

  Moral Destek Sigortası, poliçe dönemi içerisinde kanser hastalığına yakalanmanız durumunda toplu maddi destek sağlayan bir sigorta ürünüdür. Bu sigorta ile günümüzde yaygın olarak karşılaşılmakla birlikte, aynı zamanda tedavisi mümkün olan 'kanser' hastalığı döneminin, daha kolay aşılması hedeflenmektedir.

  Bu kritik hastalığa yakalanılması durumunda, teşhis konulduğu anda sağlanan toplu nakit desteği, yüksek tedavi giderlerinin üstesinden gelmeye yardımcı olurken, oluşabilecek farklı ihtiyaçlar da kolay karşılanabilecektir. Toplu nakit ödemesi sayesinde hem maddi, hem de manevi zorluklar barındıran bu sürecin, rahat bir şekilde aşılması arzu edilmektedir.
 • NAZAR BONCUĞU SAĞLIK SİGORTASI

  Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile yurt içinde gerçekleşen yatarak tedavileriniz ile oluşan sağlık giderleriniz Nazar Boncuğu Anlaşmalı Sağlık Kuruluşlarında yıllık 50.000 TL limit ve %90 ödeme yüzdesi ile karşılanır. Ayrıca ürünümüz Genel Sağlık Sigortanızı kullanarak Resmi Sağlık Kurumları’nda gerçekleşen ameliyatlı yatışlarınız ile yoğun bakım yatışlarınızdan sonra sizlere yapılacak nakit ödemeleri de kapsar.

  Ayrıca Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile; Diş Bakım Paketi'nden, 7 gün 24 saat Tıbbi Danışmanlık hizmetinden, 7 gün 24 saat Ambulans hizmetinden ve Anlaşmalı sağlım kurumlarında özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

  45 yaş ve altındaysanız ve tamamen sağlıklıysanız; World’e özel 6 ay boyunca ayda 45 TL ödeyerek yıllık 270 TL prim ile sağlık giderlerinizi teminat altına alabilirsiniz.